WARSZTATU DLA KOBIET

WARSZTATU DLA KOBIET pt. „Kobiecość jako dar, na drodze wiary, psychologii i seksualności”, który poprowadzi Diana Paulińska

Diana jest psychologiem, logoterapeutą i seksuologiem. Tworzy niesamowity profil @czystosc_dla_malzenstwa, który jest bardzo inspirujący i oparty na rzetelnej wiedzy w perspektywie wiary i psychologii.

Ponadto stworzyła centrum terapii@ilsenso_terapia.

A teraz najważniejsze informacje.

Kiedy: 01.07.2024 r. g. 17:30

Gdzie: Kościół pw Matki Bożej Królowej Polski ul. Gdańska 6a (Marymont) – salka na tyłach kościoła

Koszt warsztatu: cegiełka o wartości 20 zł, aby pokryć koszty dojazdu Diany. Jeżeli ktoś poczuje potrzebę serca, może wpłacić więcej, aby pomóc rozwijać Dianie jej dzieło.

Polecamy ten warsztat z całego Czekamy na Was, spotkajmy się w kobiecym gronie!

Dajcie znać czy będziecie

Tu znajdziecie link do wydarzenia ja Facebooku

Pozdrawiam ciepło

Sylwia@caminowedwoje

P.S.1 W razie pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu na profilu@caminowedwoje

P.S.2 Od września/października ruszamy z kolejnymi spotkaniami w ramach Projektu „Małżeństwa Małżeństwom”.