20.10.2024

1.     Zapraszamy na modlitwę różańcowa w niedziele o godz. 17.15, w tygodniu o 17.30 , dla dzieci w piątek o godz. 17.00

2.     W niedzielę 20 października 2024:

po Mszy św. o godz. 11.30 katecheza dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na spotkanie w ramach projektu Małżeństwa Małżeństwom. Tematem przewodnim tego spotkania będzie „Radość i ciekawość w codzienności Małżeńskiej”

po Mszy św. o godz. 18.00 Nieszpory

3.     We wtorek, 22 października, wspomnienie Świętego Jana Pawła II.

4.     W sobotę 26 października zapraszamy na bezpłatne warsztaty wokalne prowadzone przez wokalistkę i trenerkę głosu Małgorzatę Hutek. Czas trwania od 10:00 do 16:00.  Brak ograniczeń wiekowych.

5.     W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 wystąpi chór Nadzieja Chór działa przy naszej parafii od kilku lat. W chórze śpiewają osoby w trudnej sytuacji życiowej. Czasem jest to ciężka sytuacja materialna, czasem samotność, a czasem nawet bezdomność.

6.      Zbieramy na wypominkiw intencji wszystkich naszych bliskich zmarłych zgłoszonych do tej modlitwy, w czasie oktawy dnia zadusznego, Msza św. połączona z Nieszporami  za zmarłych i wypominki, jak również w każdy wtorek przez cały rok, będziemy sprawowali Mszę świętą. Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej.

7.      Dziękujemy za modlitwę oraz złożone ofiary na tace, indywidualnie   i przekazywane na konto bankowe parafii  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać.

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159.

Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne i finansowe.
Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych.
W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 16.00.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.
Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…

Niech Bóg błogosławi Wasze dobre serca!
Dobrego tygodnia.   Z Bożym błogosławieństwem