29.09.2024

1. Ojciec św. Franciszek prosi wszystkich wiernych

o codzienną modlitwę różańcową w intencji pokoju.
Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
w dni powszednie:  o godz. 17.30
w niedzielę o godz. 17.15.

Dla dzieci  w piątek o godz. 17.00.Adoracja od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę od godz. 17.00.

2. W niedzielę 29 września po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy
na koncert upamiętniający bohaterski zryw stolicy podczas 63 dni Powstania Warszawskiego.

2. Sakrament bierzmowania dla młodzieży i dorosłych – 19 października  w sobotę o godz. 18.00.
Liturgii będzie przewodniczył  Abp. Antonio Guido Filipazzi nuncjusz Apostolski w Polsce.
Po Liturgii zapraszamy na wspólną kolacje w podziemiach kościoła

3. Pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii
w niedziele 29 września po Mszy św. o godz. 11.30.
Spotkanie Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych w piątek  11 października  o godz. 19.30 w kościele.

4. Spotkanie dla młodzieży, która rozpoczyna przygotowanie się
 do przyjęcia sakramentu bierzmowania  – 13 października w niedzielę po Mszy św.  o godz. 18.00.
Szczegółowe informację u ks. Michała.

5.  W czwartek 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
w sobotę 5 października, wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej,
w poniedziałek  7 października Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

6. W każdy piątek o godz. 19.15 zapraszamy na spotkania medytacyjne
w podziemiach kościoła. ( polecamy aplikacje na telefon: pogłębiarka).

7.Spotkania dla młodych Mariańskie Duszpasterstwo dla Młodzieży:
W pierwsza niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 Grupa Akademicka
 (zapraszamy studentów ze Akademii Pożarniczej oraz z innych uczelni warszawskich)w podziemiach kościoła

Spotkania dla młodzieży szkół średnich:
W pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.30 ( po Mszy św.)w sali domu parafialnego.
W trzecia niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 w podziemiach kościoła.  Szczegółowe informacje o spotkaniach u ks. Michała

8. Rok 2025 został ogłoszony przez papieża Franciszka Rokiem Jubileuszowym pod hasłem Pielgrzymi nadziei.

Z tej okazji organizujemy wyjazd w dniach 28.07 do 9.08. 2025 na Jubileusz Młodych Roku Św. ( Rzym- Asyż- Florencja – Mediolan). Kontakt z ks. Michałem.
 9. W niedzielę  1 grudnia o godz. 13.00 odbędzie się   Msza św. podczas,której małżeństwa będą mogły odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.
Małżeństwa, które pragną uczestniczyć w tej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.

10. W ostatnim tygodniach zostały odrestaurowane główne drzwi do kościoła, a boczne zostały oddane do renowacji.
Będziemy kontynuowali prace przy schodach głównych i bocznych
Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie   i przekazywane na konto bankowe parafii
oraz za modlitwę  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159.

Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne i finansowe.
Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych.
W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 16.00.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.
Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc… Niech Bóg błogosławi Wasze dobre serca!
Dobrego tygodnia.   Z Bożym błogosławieństwem